94 340 80 17
Strona główna Nitownice, nity, nitonakrętkiNitownice do nitonakrętekNitownice pneumatyczne › FAR KJ70 Nitownica pneumatyczna do nitonakrętek ( 700070 )

FAR KJ70 Nitownica pneumatyczna do nitonakrętek ( 700070 )

  • 13 692,36 zł
  • Cena netto: 11 132,00 zł
Dostępny powyżej tygodnia
W magazynie: Zapytaj o dostępność (Cena może być nieaktualna)
Przedział wagowy6 - 7 kg
Waga6,8
Gwarancja12 miesięcy
Moc maksymalna6 BAR - 13656 N
Minimalna wewnętrzna średnica przewodu sprężonego powietrza8 mm
Temperatura eksploatacji-5* / +50*C
Średnica nitonakrętekM3-M12

Nitownica pneumatyczna do nitonakrętek
FAR KJ70 ( 700070 )

Do montażu nitonakrętek stalowych o średnicy gwintu M3 - M12. Lekka i łatwa do trzymania w ręku nitownica polecana do użytku przy liniach produkcyjnych.
  

Nitownica pneumatyczna FAR KJ70 do nitonakrętek M3 - M12. Siłownik oddzielny. Nitownica szczególnie polecana do pracy na liniach montażowych o dużej wydajności.


Narzędzie jest przeznaczone do użycia wyłącznie z nitonakrętkami gwintowanymi z gwintem od M3 do M12. System oleopneumatyczny zastosowany w KJ 70 nadaje urządzeniu dodatkowej mocy, względem tradycyjnego systemu pneumatycznego, na którym bazują inne modele nitownic. Oznacza to diametralne zmniejszenie ilości problemów związanych ze zużyciem komponentów przy równoczesnym zwiększeniu niezawodności i żywotności. Zastosowane rozwiązania techniczne pozwoliły na redukcję wymiarów oraz wagi maszyny, dzięki czemu nitownica KJ 70 jest niezwykle wygodna w obsłudze. Możliwość wycieków systemu oleodynamicznego została wykluczona dzięki zastosowaniu uszczelek eliminujących ten problem.

 

 Specyfikacja techniczna


 

Instrukcja obsługi nitownicy FAR KJ70

Więcej informacji na stronie producenta - TUTAJ. Gwarancja


Nitownice FAR są objęte 12-miesięczną gwarancją. Okres gwarancyjny rozpoczyna się w chwili poświadczonego odbioru narzędzia przez klienta. Użytkownikowi / kupującemu przysługuje gwarancja, jeśli narzędzie zostało zakupione u autoryzowanego sprzedawcy i tylko w przypadku jego użytkowania zgodnie z przeznaczeniem. Gwarancja nie obowiązuje, jeśli narzędzie nie jest używane lub jeśli nie jest poddawane pracom konserwacyjnym opisanym w instrukcji obsługi i konserwacji. W przypadku wad lub usterek, firma FAR S.R.L. zobowiązuje się wyłącznie do naprawy i/lub wymiany, według własnego uznania, komponentów uznanych za wadliwe. O marce FAR


Marka FAR to producent najwyższej jakości nitów, nito-nakrętek i nitownic. Produkty tej marki charakteryzują się najwyższą jakością wykonania i wysoką wytrzymałością. Produkcja odbywa się w włoskich zakładach w Bolonii. Nitownice są “oczkiem w głowie” wśród wyrobów firmy FAR. Producent oferuje szeroki zakres nitownic od najprostszych modeli ręcznych dla majsterkowiczów zaczynając, a kończąc na profesjonalnych nitownicach hydrauliczno- pneumatycznych, przeznaczonych do pracy na liniach montażowych dużych zakładów.Nity i nitonakrętki

  • Brak komentarzy

Podobne w tej kategorii

LiveZilla Live Chat Software