94 340 80 17
Strona główna ElektronarzędziaFrezarki › Frezarka górnowrzecionowa Festool OF 1010 EQ ( 574175 ) - 1 szt.

Frezarka górnowrzecionowa Festool OF 1010 EQ ( 574175 ) - 1 szt.

  • 1 801,32 zł
  • Cena netto: 1 464,49 zł
Wysyłamy w ciągu 24h
W magazynie: Ostatnia sztuka

Frezarka górnowrzecionowa Festool OF 1010 EQ


Optymalne operowanie narzędziem oraz nie męczące frezowanie dzięki małemu ciężarowi i wyjątkowo łatwej obsłudze jedną ręką. Najwyższy standard bezpieczeństwa obsługującego oraz obrabianego przedmiotu dzięki systemowi bezpieczeństwa z szybkim hamulcem SSB.

Nie ma potrzeby wykonywania obróbki dodatkowej dzięki szybkiemu i precyzyjnemu ustawianiu głębokości frezowania z dokładnością do 1/10 mm z funkcją ustalania zera na poziomie powierzchni obrabianego materiału.

Optymalna precyzja oraz jakość frezowania dzięki zastosowaniu nie podlegającej odkształceniom płyty stołowej z odlewu ciśnieniowego i precyzyjnej prowadnicy słupkowej o bardzo wysokiej jakości powierzchni.Dostosowane do materiału parametry frezowania z regulowaną, utrzymywaną na stałym poziomie pod obciążeniem prędkością obrotową, zapewnianą przez inteligentny układ elektroniczny MMC.Niezwykła różnorodność zastosowań z oryginalnym wyposażeniem firmy Festool do frezarek górnowrzecionowych.


Frezarka górnowrzecionowa Festool OF 1010 EQ Optymalne operowanie narzędziem oraz nie męczące frezowanie dzięki małemu ciężarowi i wyjątkowo łatwej obsłudze jedną ręką. Najwyższy standard bezpieczeństwa obsługującego oraz
  • Brak komentarzy

Podobne w tej kategorii

LiveZilla Live Chat Software