narzednik.pl

Warsztat Dom i Ogród

Komu warto powierzyć wykończenia wnętrz?
Porady

Komu warto powierzyć wykończenia wnętrz?

Specjalność firmy Total Decor stanowi kompleksowe wykończenie wnętrz. Stacjonujemy w Krakowie, gdzie znani jesteśmy z solidności i efektywności. Czym się konkretnie zajmujemy?
 

W swojej wieloletniej już działalności skupiamy się przede wszystkim na realizacji projektów z zakresu:

  • prac przygotowawczych (elektrycznych i hydraulicznych),
  • prac remontowo-budowlanych i instalacyjnych,
  • montażu mebli,
  • oświetlenia i klimatyzacji.

Prace przygotowujące do remontu
 

Wstępne prace przygotowawcze to nic innego, jak prace wyburzeniowe i instalacyjne. Na tym etapie realizujemy dostosowanie podłączeń hydraulicznych oraz elementów elektrycznych. Montujemy instalację klimatyzacji oraz, jeśli takie są wymogi projektowe, również instalację dla sprzętu RTV. W przypadku prac instalacyjnych bardzo istotna jest dla nas jak najwyższa jakość wykonania, dlatego stosujemy materiały z najwyższej półki, dobrych i sprawdzonych w branży firm.

Prace remontowo-budowlane

Ten etap obejmuje prace fliziarskie, do których używamy najlepszych dostępnych na rynku materiałów. Wykorzystujemy zatem standardowe i łatwo dostępne płytki ceramiczne, ale też płytki granitowe, gresy, naturalne kamienie, mozaiki, kwarcowe spieki – w zależności od tego, jak wygląda projekt. 

Podejmujemy się również kompleksowej zabudowy wnętrza: kładziemy gładzie, tynki dekoracyjne, podwieszamy sufity, montujemy ozdoby ścienne, tapetujemy i malujemy ściany. 

Prace remontowo-budowlane trwają z reguły od trzech do siedmiu tygodni.

Dowiedz się więcej:https://totaldecor.pl/oferta/wykonczenie-wnetrz-krakow/

Montaż mebli

Dostawa i montaż mebli wchodzą w zakres naszych usług remontowych. Aktualnie współpracujemy z podwykonawcami, którzy działają w branży od lat. Ufamy ich doświadczeniu oraz jakości produktów, które oferują.
 

Montaż oświetlenia i klimatyzacji

Istotną składową wykończenia wnętrz jest oświetlenie – to głównie ono wpływa na komfort przebywania w mieszkaniu. Wsþólcześnie bardzo ciężko wyobrazić sobie przestrzeń bez spersonalizowanego projektu oświetlenia. Doradzamy, jakie oświetlenie dobrać do wnętrza oraz jak je zainstalować.

Jeśli szukasz odpowiedniej formy z Krakowa, koniecznie skontaktuj się z nami. Więcej informacji na temat naszych usług znajdziesz pod adresem https://totaldecor.pl/ Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania drogą telefoniczną i mailową. Wysoki stopień profesjonalności potwierdza duza liczba naszych realizacji z zakresu wykończenia wnętrz i szerszej pojętych prac remontowo-budowlanych. Gwarantujemy zadowolenie ze współpracy!