narzednik.pl

Warsztat Dom i Ogród

grzejniki Diamond
Lifestyle

Najlepsze grzejniki Diamond

Stalowe i aluminiowe grzejniki cieszą się wciąż niezmienną popularnością jako najlepsze rozwiązanie do instalacji centralnego ogrzewania w domach i mieszkaniach, a także w budynkach użytkowych i biurowych. Marka Diamond oferuje rozwiązania o solidnych parametrach, a dodatkowe grzejniki z tej serii są bardzo atrakcyjne wizualnie. Obecnie klienci mają do wyboru kilka wariantów grzejników aluminiowych klasy Diamond.

Szeroki wachlarz grzejników aluminiowych

Grzejniki aluminiowe z serii Diamond dostępne sa w wersji z zasilaniem bocznym oraz dolnym. W każdej z tych wersji można znaleźć kilka wariantów produktu.

W przypadku grzejników z zasilaniem bocznym szczególnie polecane są warianty grzejników C-11, C-22 i C-33 (tj. z pojedynczym, podwójnym lub potrójnym panelem). Grzejniki te mają unikatową konstrukcję i mogą być dopasowane do architektury wnętrza z uwagi na szeroki wachlarz wymiarów paneli (od 300 do 900 milimetrów).

Z kolei grzejniki z zasilaniem dolnym dostępne są w jeszcze większej liczbie wariantów. Grzejniki Diamond w tej kategorii oferowane są (podobnie jak wersje z zasilaniem bocznym) z trzema rodzajami panelów (V-11, V-22 i V-33), ale dodatkowo klienci mają wybór wersji z płaską płytą czołową i dolnym podłączeniem (PV-22) lub z poziomymi tłoczeniami (DV-22). Są one również dostępne w kilku standardowych wymiarach (wysokość 500, 600 lub 900 milimetrów).

Parametry techniczne grzejników Diamond

Oferowane wersje grzejników aluminiowych charakteryzują się bardzo dobrą efektywnością energetyczną przy jednocześnie wysokiej mocy cieplnej, którą generują. Osiągnięcie tych efektów możliwe jest nie tylko ze względu na wysoką jakość zastosowanego materiału, ale także ze względu na innowacyjną konstrukcję. Dzięki niej możliwa jest najbardziej wydajna cyrkulacja powietrza wokół danego modelu grzejnika. W związku z tym grzejniki te są bardzo ekonomiczne na tle innych podobnych rozwiązań grzewczych.

Warto dodać, że grzejniki aluminiowe marki Diamond są także bardzo łatwe w konserwacji, co jest szczególnie istotne w przypadku instalacji w niewielkich pomieszczeniach (w tym w domach wielorodzinnych).

Kocioł Cenowy – najlepsze ceny

Oprócz niewątpliwych walorów jakościowych i użytkowych wszystkie grzejniki aluminiowe (bądź stalowe) Diamond dostępne obecnie w sprzedaży (https://kociolcenowy.pl/266-grzejniki-diamond) są bardzo atrakcyjne cenowo na tle konkurencyjnych dostawców. Przy zakupie poszczególnych wersji grzejników standardowo oferowane są także niezbędne akcesoria i elementy montażowe ułatwiające sprawne użytkowanie instalacji grzewczej.

Materiał zewnętrzny