narzednik.pl

Warsztat Dom i Ogród

Ściana lakiernicza
Dom i Ogród

Ściana lakiernicza na Twojej lakierni

Ściana lakiernicza musi się znaleźć w każdej lakierni. Jeśli prowadzisz firmę, w której jednym z elementów wykończeniowych jest lakierowanie, to zapoznaj się ze ścianą lakierniczą i z jej podstawowymi funkcjami. Dlaczego warto?

Do czego służy nam ściana lakiernicza? Jakie przedmioty możemy w niej polakierować?

Dzięki ścianie lakierniczej można w bardzo wygodny sposób polakierować wiele różnych przedmiotów. Jest to bardzo praktyczna ściana stosowna w lakierniach. Dzięki niej farba nie rozpryskuje się na boki i nie przysparza nam dodatkowej pracy. W ścianie lakierniczej zamontowane są wszelkie niezbędne wentylatory, co czyni ją w pełni gotową do pracy, a sama ściana daje nam gwarancję wygodnego korzystania z niej, sprawiając, że nasze warunki do pracy są na wysokim poziomie. Farba, która rozpryskuje się podczas malowania, zostaje zasysana do środka, dzięki czemu praca przebiega w czystym środowisku. Jest to bardzo wygodne miejsce do lakierowania małych i nieco większych przedmiotów. Możemy w niej z powodzeniem pomalować małą figurkę gipsową, a także mały stolik, czy inne przedmioty.

Co takiego znajduje się w ścianie lakierniczej. Czym wyróżnia się ona z tłumu? Sprawdzamy.

Bardzo ciekawą funkcją, jaką posiada ściana lakiernicza, jest jej dwustopniowa filtracja. Dzięki filtrowi kartonowemu zachodzi pierwszy stopień filtracji, natomiast dzięki filtrowi włókninowemu zachodzi drugi stopień filtracji. Przy takiemu zastosowaniu filtrów masz pewność, że Twoja ściana będzie doskonale oczyszczała powietrze z rozpryskującej się farby. Kolejnym ważnym krokiem, jak podjęto podczas projektowania ściany lakierniczej, było zamontowanie w niej instalacji recyrkulacji powietrza. Recyrkulacja powietrza umożliwia cyrkulację powietrza wewnątrz naszej ściany, co pozwala na odcięcie całego procesu od zewnętrznej jego części. Wymiary ściany są bardzo duże, dzięki czemu będziemy mogli sobie pozwolić na polakierowanie nieco większych przedmiotów niż przy mniejszych ścianach tego typu. Jej wydajność jest bardzo duża. Dodatkowym jej atutem jest to, że ściana posiada oświetlenie, dzięki któremu prace przy lakierowaniu będą jeszcze łatwiejsze. Ściana charakteryzuje się dużą mocą.

Gdzie kupić ścianę lakierniczą? W jakiej firmie?

Jeśli podoba Ci się wizja posiadania na swojej lakierni tak wygodnego produktu, jakim jest ściana lakiernicza to koniecznie poznaj firmę Wikoma, która ma dla Ciebie w ofercie wygodną i bardzo praktyczna, ścianę lakierniczą. Sprawdź koniecznie najlepsze ściany lakiernicze.