narzednik.pl

Warsztat Dom i Ogród

Ubraniowe szafki pracownicze
Porady

Ubraniowe szafki pracownicze, socjalne, szkolne – poznaj ciekawe rozwiązania

Czasy wielkich szatni z wieszakami, na których mieściła się jedynie kurtka i worek na dodatkowe ubrania powoli odchodzą do lamusa. Zarówno w pomieszczeniach socjalnych, szatniach dla pracowników, jak i na szkolnych korytarzach pojawiają się coraz częściej komfortowe w użytkowaniu, estetyczne szafki. Dzięki nim każdy może pozostawić w miejscu, do którego przychodzi codziennie najważniejsze rzeczy, a tym samym – mniej dźwigać. Na co zwrócić uwagę, decydując się na takie rozwiązanie? Gdzie szukać inspiracji?

Szafki skrytkowe z kluczykiem dla pracowników

Szafki na kluczyk to doskonałe rozwiązanie w przypadku pracowników firm. Dzięki praktycznemu zamknięciu można schować w nich ubranie na zmianę, ale też rzeczy osobiste – portfel z dokumentami, kluczyki od auta czy odświeżający kosmetyk. W takim wnętrzu znajdzie się miejsce na ręcznik czy dodatkową parę butów. Dzięki wykonaniu z trwałych, nowoczesnych materiałów takie szafki są solidne, jak również łatwe do utrzymania w czystości. Często też występują w wielu kolorach, więc z łatwością dopasujesz je do wystroju pomieszczenia.

Modułowe szafki zamykane na kluczyk o wszechstronnym zastosowaniu

Modułowość to jedna z najważniejszych cech mebli pracowniczych. Pojedyncze, potrójne, a nawet moduły składające się z pięciu segmentów – szafki pracownicze tego typu można bez problemu łączyć i rozbudowywać o kolejne części. Umieszczone w nich skrytki zapewniają bezpieczne przechowywanie rzeczy osobistych za drzwiami zamkniętymi zamkiem na kluczyk albo – w przypadku szafek, gdzie nie są wymagane dodatkowe zabezpieczenia – magnetycznym.

Szafki socjalne w wielu odsłonach: do klubu fitness, szatni lub na basen

Zarówno szafki socjalne, jak i BHP to element wyposażenia, bez którego nie może obejść się żadna szatnia w klubie sportowym, na basenie czy pokój pracowniczy. Dzięki skrzynkowej konstrukcji oraz wielu kolorom można stworzyć z nich nie tylko praktyczne miejsce do przechowywania rzeczy osobistych, ale również urozmaicić przestrzeń, dodając jej barw. To prosty sposób na aranżację przestrzeni bez innych dodatków. Estetyczne skrytki są łatwe do mycia oraz dezynfekcji różnymi środkami. Z łatwością więc można przygotować je po odejściu pracownika do użytkowania przez kolejną osobę.

Porządek na szkolnych korytarzach, czyli szafki dla uczniów

Szafki zamykane na kluczyk to świetne rozwiązanie do przestrzeni szkolnej. Ich użytkowanie pozwala uczniom zachować prywatność, a także nosić ze sobą mniej książek czy zeszytów. Dzięki kolorowym frontom wprowadzają wesołą atmosferę, jak również są pozytywnym uzupełnieniem miejsc, w których dzieci oraz młodzież poruszają się na co dzień. Mogą być też zamykane na wiele sposobów – kluczyk lub zamek szyfrowy.

Gdzie znaleźć solidne i estetyczne szafki modułowe?

Decydując się na zakup ubraniowych szafek socjalnych lub szkolnych, dobrze jest poszukać firmy specjalizującej się w realizacji tego typu zleceń, takiej jak DavoMeble. Pozwoli to na wybór rozwiązań zgodnych z normami BHP, o ciekawym wzornictwie i wysokim stopniu funkcjonalności. Dzięki frontom w różnych kolorach istnieje możliwość stworzenia jednolitych lub wielobarwnych modułów, będących ciekawym uzupełnieniem każdej przestrzeni socjalnej. Warto rozważyć wybór szafek dla pracowników lub uczniów, by zapewnić im bezpieczną, prywatną przestrzeń do przechowywania rzeczy osobistych.